854
71621

KELIM.

Lähtöhinta
1 500 - 2 000 SEK
145 - 194 EUR
166 - 222 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
KELIM.

Partly worn, stains, damages, repairs.

Ställvis slitage, fläckar, skador, lagningar.

Muut tiedot