855
71623

MATTA.

Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
573 - 764 EUR
651 - 868 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
MATTA.

Partly hard wear, stains, minor colour run areas, repairs, mothdamages, one small hole. One end has a few rows of knots missing.

Ställvis hårt slitage, fläckar, smärre fällningar, lagningar, malskador, litet hål. En kortsida saknar några knutrader.

Muut tiedot