87
70169

Anders Zorn

(Ruotsi, 1860-1920)
Lähtöhinta
5 000 - 7 000 SEK
441 - 618 EUR
460 - 645 USD
Vasarahinta
6 000 SEK
Anders Zorn
(Ruotsi, 1860-1920)

"Sappo"

Signerad med blyerts. Utförd 1917. 20,6 x 18 cm.

Ej examinerad ur ram.

Täydennyslista

Skall vara en etsning.