Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
878
71669

SKÅL, cloissone. Qing dynastin.

Lähtöhinta
4 000 - 6 000 SEK
380 - 569 EUR
434 - 651 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Bukig på fot. Polykrom dekor av drake och blommor. Höjd 24, diam 37 cm.

Skador och lagningar.