890
71721

LJUSSTAKAR,

Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
569 - 759 EUR
651 - 869 USD
Vasarahinta
4 800 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
LJUSSTAKAR,

ett par, tenn. Eric Björkman, Stockholm 1758.Rokoko. Vridet skaft på vriden klockformad fot. Höjd 17 cm.

Skador, lagningar.