ett par. Ryssland ca 1830/1840-tal. Pressad mässingsplåt. Reliefdekor av blommor och blad. Höjd 28 cm.
Alkuperä - Provenienssi
Fanns på 1950-talet i prästgården i Inkeroinen, Finland.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui