895
71785

LJUSSTAKAR,

Lähtöhinta
5 000 SEK
478 EUR
542 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
LJUSSTAKAR,

ett par. Ryssland ca 1830/1840-tal. Pressad mässingsplåt. Reliefdekor av blommor och blad. Höjd 28 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Fanns på 1950-talet i prästgården i Inkeroinen, Finland.