915
71803

Herman Norrman

(Ruotsi, 1864-1906)
Lähtöhinta
3 000 - 4 000 SEK
287 - 382 EUR
325 - 434 USD
Vasarahinta
6 500 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Herman Norrman
(Ruotsi, 1864-1906)

Höstlandskap

Signerad H.N och daterad -86. Akvarell 17 x 24 cm