92
70177

Albert Tschautsch

(Ruotsi)
Lähtöhinta
15 000 - 18 000 SEK
1 320 - 1 590 EUR
1 380 - 1 660 USD
Vasarahinta
11 000 SEK
Albert Tschautsch
(Ruotsi)

Ung herde i antikiserande ruinlandskap

Signerad A.Tschautsch och daterad 1897. Duk 86 x 65 cm.

Färgbortfall.