923
71821

KOLONNSKÅP.

Lähtöhinta
5 000 - 8 000 SEK
474 - 759 EUR
543 - 869 USD
Vasarahinta
17 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
KOLONNSKÅP.

Gustaviansk stil, 1800-tal. Ljust gråmålat, förgyllt och bronserat. Räfflad kolonn på kvadratisk bas. Anteckning undertill om förgyllararbete. Höjd 131 cm.