935
71843

POTTSKÅP.

Lähtöhinta
4 000 - 5 000 SEK
380 - 474 EUR
434 - 543 USD
Vasarahinta
2 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
POTTSKÅP.

Omkring 1800. Fanerat med mahogny. Rektangulär skiva. Raka kannelerade ben. Rulljalusi och låda. Bredd 48, djup 31, höjd 66 cm.

Torksprickor, lagningar.