Sengustaviansk. Gråmålad. Dekor av pastellage i form av medusahuvud, festoner och palmetter. Längd 46, bredd 46, höjd 86 cm.
Skador.
Alkuperä - Provenienssi
Tidigare familjen Quensel, Göteborg
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui