939
71851

SKRIVBYRÅ.

Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
573 - 764 EUR
651 - 868 USD
Vasarahinta
4 500 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
SKRIVBYRÅ.

Karl Johan, 1800-talets första hälft. Fanerad med mahogny. Fyra lådor varav den översta med skrivinredning, små lådor och skåpdörr. Längd 111, bredd 56, höjd 102 cm. Nyckel medföljer.