944
71865

Emma Norrman

(Norja, 1871-1954)
Lähtöhinta
5 000 - 7 000 SEK
478 - 669 EUR
542 - 759 USD
Vasarahinta
21 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Emma Norrman
(Norja, 1871-1954)

Flicka i rosensnår

Signerad E.P Norrman och daterad 1918. Pannå 42 x 31,5 cm.