955
71695

Ehrnfried Wahlqvist

(Ruotsi, 1814-1895)
Lähtöhinta
8 000 - 10 000 SEK
719 - 899 EUR
759 - 949 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Ehrnfried Wahlqvist
(Ruotsi, 1814-1895)

Forslandskap

Signerad EW och daterad 1881. Duk 65 x 97 cm.

Täydennyslista

Undersåkersälven.