955
71695

Ehrnfried Wahlqvist

(Ruotsi, 1814-1895)
Lähtöhinta
8 000 - 10 000 SEK
759 - 949 EUR
869 - 1 090 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Ehrnfried Wahlqvist
(Ruotsi, 1814-1895)

Forslandskap

Signerad EW och daterad 1881. Duk 65 x 97 cm.

Täydennyslista

Undersåkersälven.