Karl Johan-stil. Fanerat med mahogny. Beslag av förgylld mässing. Bronserade konsoler och tassfötter. Rund skiva. I sargen fyra lådor. Diam 95,5, höjd 76 cm.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui