97
70189

Gustaf Cederström

(Ruotsi, 1845-1933)
Lähtöhinta
8 000 - 10 000 SEK
706 - 883 EUR
737 - 921 USD
Vasarahinta
32 000 SEK
Gustaf Cederström
(Ruotsi, 1845-1933)

Väntande karolin

Signerad G.Cederström och daterad -18. Duk 75 x 57,5 cm.