97
70189

Gustaf Cederström

(Ruotsi, 1845-1933)
Lähtöhinta
8 000 - 10 000 SEK
759 - 949 EUR
869 - 1 090 USD
Vasarahinta
32 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Gustaf Cederström
(Ruotsi, 1845-1933)

Väntande karolin

Signerad G.Cederström och daterad -18. Duk 75 x 57,5 cm.