Online-teemahuutokaupat
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Huutokauppa:
Selected Jewellery – Valentine F766
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
A Token of Love E1285
Huutokauppa:
979
71923

Maurice Estève

(Ranska, 1904-2001)
Lähtöhinta
3 000 SEK
291 EUR
333 USD
Vasarahinta
2 800 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Maurice Estève
(Ranska, 1904-2001)

"Lunaire administratif"

Signerad 16/60. Utförd 1966. Färglitografi, 51 x 32 cm.

Ej examinerad ur ram.

Kirjallisuus

Prudhomme-Estève/Moestrup 42.