Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
1021
102831

LJUSSTAKAR, ett par. Sengustavianska.

Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
569 - 759 EUR
651 - 869 USD
Vasarahinta
12 500 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Förgylld mässing och vit marmor. Kolonnformat skaft. Höjd 26 cm.

Skador, kedjor saknas.