1023
102837

KANDELABRAR, för tre ljus, ett par. Empire, 1800-talets början.

Lähtöhinta
20 000 - 25 000 SEK
1 900 - 2 370 EUR
2 170 - 2 710 USD
Vasarahinta
31 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Förgylld och patinerad brons. Putto uppbärande bladornerade ljusarmar. Höjd 45 cm.

Lagningar.