1025
102863

NICKEDOCKA/VISITKORTSHÅLLARE, 1700/1800-tal.

Lähtöhinta
8 000 - 10 000 SEK
775 - 969 EUR
887 - 1 110 USD
Vasarahinta
7 800 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Bemålad papier maché. I form av betjänt hållande plåtbricka. Höjd inkl träsockel 56 cm.

En hand saknas, skador.