Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
1036
103259

Fernand Léger, (Efter)

(Ranska, 1881-1955)
Lähtöhinta
3 000 SEK
285 EUR
326 USD
Vasarahinta
2 600 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Fernand Léger, (Efter)
(Ranska, 1881-1955)

Utan titel, ur: "La ville"

Färglitografi, 1955, tryckt signatur, numrerad 36/180. 42,5 x 32 cm. Tryckt hos Mourlot, Paris.

Ej examinerad ur ram. Gulnad, fuktfläck på bladets nedre kant.