1054
95417

KAROTTER MED LOCK, ett par, flintgods. 1800-tal.

Lähtöhinta
1 000 - 1 500 SEK
96 - 144 EUR
108 - 163 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Runda med handtag. Grönmålad dekor. Längd 30 cm.

Smärre nagg.