1056
103415

TERRIN MED LOCK, flintgods. England 1800-tal.

Lähtöhinta
2 000 - 3 000 SEK
192 - 287 EUR
217 - 325 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Ovalt profilerad med dubbla hänklar och blomknopp. Längd 31 cm.

Mindre spricka och nagg.