1059
103435

ÄGG, 2 st, glas, Ryssland ca 1900.

Lähtöhinta
3 000 SEK
287 EUR
325 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Bärnstensimiterande färg med graverad dekor X:B: inom lagerkrans resp fågel vid blomma. Längd 7 resp 5 cm.

Slitage, obet nagg.