1068
103553

SKÅL, glas, 1800-tal.

Lähtöhinta
1 500 SEK
144 EUR
163 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
SKÅL, glas, 1800-tal.

Rund bukig. heltäckande rik rutslipning. Höjd 21,5, diam 23 cm.

Kantnagg.