1087
104169

FÖRVARINGSPÄRM, delvis 1700-tal.

Lähtöhinta
2 000 - 3 000 SEK
190 - 285 EUR
217 - 326 USD
Vasarahinta
1 500 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Läder med förgylld kantdekor i fom av musslor och bladornament. 68 x 50,5 cm.

Repor, skador.