1098
104523

Edouard Lormier

(Ranska, 1847-1919)
Lähtöhinta
4 000 - 5 000 SEK
383 - 479 EUR
433 - 542 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Edouard Lormier
(Ranska, 1847-1919)

Fiskare

Signerad E. Lormier. Gjutarstämplar Susse FS E:dt Paris, Susse Freres Editeurs Paris. Brons. Höjd 30 cm.