1161
105561

Helmer Osslund

(Ruotsi, 1866-1938)
Lähtöhinta
25 000 SEK
2 370 EUR
2 710 USD
Vasarahinta
20 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Helmer Osslund
(Ruotsi, 1866-1938)

"Från Medelpad"

Signerad Helmer Osslund. Smörpapper uppklistrat på papp-pannå 47 x 90 cm.

Skador.