1175
106037

KOLONN, mahogny. Directoirestil, 1800-tal.

Lähtöhinta
4 000 - 5 000 SEK
380 - 474 EUR
434 - 543 USD
Vasarahinta
6 600 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Kannelerad på kvadratisk sockel. Höjd 100 cm.

Smärre skador, torksprickor.