1181
106211

Carl Johansson

(Ruotsi, 1863-1944)
Lähtöhinta
3 000 - 4 000 SEK
287 - 383 EUR
325 - 433 USD
Vasarahinta
2 800 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Carl Johansson
(Ruotsi, 1863-1944)

Vidsträckt landskap med betande boskap

Signerad Carl Johansson och daterad -96. Pannå 22,5 x 44,5 cm.