Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
1184
106229

DOSA och ELDSTÅL, 1800-talets första hälft.

Lähtöhinta
800 - 1 000 SEK
78 - 97 EUR
89 - 111 USD
Vasarahinta
1 600 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Dosan rund med Stockholmsmotiv mot svart fond, diam 7,5 cm. STÅLET trol Eskilstuna med Stockholmvy samt text August Fries? med vidhängande grön läderpung. 9x7 cm.

Skador.