1184
106229

DOSA och ELDSTÅL, 1800-talets första hälft.

Lähtöhinta
800 - 1 000 SEK
70 - 88 EUR
75 - 93 USD
Vasarahinta
1 600 SEK

Dosan rund med Stockholmsmotiv mot svart fond, diam 7,5 cm. STÅLET trol Eskilstuna med Stockholmvy samt text August Fries? med vidhängande grön läderpung. 9x7 cm.

Skador.

 Piilota
 Näytä lisää

Modern Art & Design 656

660. Lotte Laserstein, Resting Traute.
Lähtöhinta
80 000 - 100 000 SEK
Tämänhetkinen tarjous:
- SEK