119
76161

MATBORD. 1800-tal.

Lähtöhinta
12 000 - 15 000 SEK
1 150 - 1 430 EUR
1 300 - 1 630 USD
Vasarahinta
31 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
MATBORD. 1800-tal.

Fanerat med masurbjörk. Rund delad skiva. Sarg med pärlstav. Raka svarvade ben. Total längd 273 (111+50+50+50+111), bredd 123, höjd 76 cm. Tre iläggsskivor medföljer.

Maskstunget, smärre slitage.