1191
106275

VAS,

Lähtöhinta
1 200 - 1 500 SEK
115 - 143 EUR
130 - 163 USD
Vasarahinta
2 200 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
VAS,

"Kulvas". Ewald Dahlskog, Bobergs Fajansfabrik, Gefle 1930-43. Fajans. Grön glasyr. Signerad ED Bo, MK. Höjd 12 cm.

Smärre nagg.