Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
1198
106329

Adolphe Jean Hamesse

(Belgia, 1849-1925)
Lähtöhinta
4 000 SEK
380 EUR
434 USD
Vasarahinta
3 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Adolphe Jean Hamesse
(Belgia, 1849-1925)

"De Moulin d'Hoeylandt"

Signerad A. Hamesse. A tergo daterad 1892. Duk 36 x 25 cm.

Täydennyslista

Tilläggsinformation: A tergo etikett: "Aug. Bonnefoy, Place de Louvain 23, prés de Treurenberg".

Muut tiedot

A tergo etikett: "Aug. Bonnefoy, Place de Louvain 23, prés de Treurenberg".