Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
1199
83093

THOMAS SANDELL, skåp "Panik", Stockholm 1990.

Lähtöhinta
8 000 SEK
759 EUR
869 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Rak form med hyllor och dörr. Svartlaserad furu, blyklädd dörr med en dalahäst. Signerad på dörrens insida SKÅP PANIK 33/100 FEBRUARI 1990 Thomas Sandell. Längd 35 cm, djup 27 cm, höjd 152 cm.

Repor och slitage.