1205
103015

LJUSSTAKAR, ett par, silver. Polen 1800-talets andra hälft.

Lähtöhinta
12 000 - 15 000 SEK
1 140 - 1 420 EUR
1 300 - 1 630 USD
Vasarahinta
8 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Profilerat skaft med bladdekor i relief på kvadratisk fot. Höjd 28 cm.

Små fotbucklor.