1219
106749

VASER, två stycken. Opalinglas. 1800-tal.

Lähtöhinta
2 000 - 3 000 SEK
190 - 285 EUR
217 - 326 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Rik förgylld och tryckt dekor i blått och Purpurcamaieu. Höjd 20 cm.

Förgyllningen något nött, nagg.