1222
106787

FÅRSKINNSFÄLL.

Lähtöhinta
1 200 - 1 500 SEK
115 - 143 EUR
130 - 163 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
FÅRSKINNSFÄLL.

Hälsingland, 18-1900-tal. Benvitt fårskinn. Polykromt rosengångsfoder. 170 x 125 cm.

Smärre skador.