123
76171

FÄLLBORD. Mälardalen omkring år 1800.

Lähtöhinta
5 000 - 7 000 SEK
474 - 664 EUR
543 - 760 USD
Vasarahinta
3 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Fanerat med alrot och björkrot. Rektangulär fällbar skiva på tredelad centralfot. Längd 48, bredd 38, höjd 71,5 cm.

Lagningar.