1270
107511

Anders Zorn

(Ruotsi, 1860-1920)
Lähtöhinta
7 000 - 9 000 SEK
612 - 787 EUR
645 - 829 USD
Vasarahinta
6 500 SEK
Anders Zorn
(Ruotsi, 1860-1920)

"Självporträtt i vargskinnspäls"

Etsning, 1916, signerad. 18 x 12 cm.

Ej examinerad ur ram. Ojämnt gulnad (även i bilden).