1291
73351

Okänd konstnär 1700-tal

Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
573 - 764 EUR
651 - 868 USD
Vasarahinta
6 800 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Okänd konstnär 1700-tal

Motiv med antika vaser (71)

71 etsningar med lavering, 1700-tal, sammanbundna (bladstorlek ca 37 x 25 cm).

Några med anteckningar, fläckar, mindre defekter.