1302
108099

SNUSDOSA, silver, ostämplad, 1700-tal.

Lähtöhinta
2 000 - 3 000 SEK
194 - 291 EUR
222 - 333 USD
Vasarahinta
800 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Invändigt förgylld. Kartuschformad, på locket kartusher i relief. Längd 7,5 cm.

Lagningar, slitage.