1408
108091

FILMPRIS, Mauritzstatyn.

Lähtöhinta
3 000 - 4 000 SEK
287 - 382 EUR
325 - 434 USD
Vasarahinta
1 500 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
FILMPRIS, Mauritzstatyn.

Brons. FIB (Folket i bild). Ej daterad. Signerad A. Jones-56 och numrerad 3. Gjutarstämplar F Pettersson Fud. Höjd 18 cm.