Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
1424
106059

SKYLTFIGUR,

Lähtöhinta
8 000 - 10 000 SEK
759 - 949 EUR
869 - 1 090 USD
Vasarahinta
32 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
SKYLTFIGUR,

1900-talets första hälft. I form av cyklande man. Sockel med reklambanderoll med texten "Klappen som slog an, Tomten hos Gebe´s fann". Funktioner i behov av översyn. Transportlåda medföljer. Längd 91, bredd 30, höjd 120 cm.

Smärre skador.