Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
1438
93499

PARTI BARBIE OCH HENNES VÄNNER,

Lähtöhinta
2 500 - 3 000 SEK
237 - 285 EUR
271 - 326 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Mattel, 1960-tal. Bestående av Barbie, Barbie "Twist´n turn waist", Skipper samt Chris. Originalkartonger. Ca 30 plagg samt ett flertal accessoarer medföljer.

Barbie med avbrutet finger. Kartongskador. Skippers kartong utan underdel.