1442
106267

SKOGLUND & OLSSON SETO 107 BRANDBIL.

Lähtöhinta
3 000 - 4 000 SEK
287 - 382 EUR
325 - 434 USD
Vasarahinta
5 500 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Sverige, 1930-tal. Rödlackerat gjutjärn. Röda hjul med gummidäck. Silverlackerad förare. Fyra stegar medföljer. Längd 41 cm.

Lackskador, mindre lagningar.