Sverige, 1930-tal. Rödlackerat gjutjärn. Röda hjul med gummidäck. Silverlackerad förare. Fyra stegar medföljer. Längd 41 cm.
Lackskador, mindre lagningar.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui