1445
107651

JNF MERCEDES M-300 samt BANDAI CHRYSLER VALIANT,

Lähtöhinta
1 500 - 2 000 SEK
132 - 176 EUR
140 - 187 USD
Vasarahinta
1 600 SEK

Tyskland/Japan, 1950-60-tal. Grå resp rödlackerad. Friktionsdrift. Längd 23,5 resp 21 cm.

Smärre lackskador. Vindruta spräckt.