1445
107651

JNF MERCEDES M-300 samt BANDAI CHRYSLER VALIANT,

Lähtöhinta
1 500 - 2 000 SEK
143 - 191 EUR
163 - 217 USD
Vasarahinta
1 600 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Tyskland/Japan, 1950-60-tal. Grå resp rödlackerad. Friktionsdrift. Längd 23,5 resp 21 cm.

Smärre lackskador. Vindruta spräckt.